>
Strona główna
Kołdra
Komplet pościeli
Narzuta
Obrus
Poduszka
Prześcieradło
Znajdź produkt
Witamy w sklepie ...

Zapraszamy do zrobienia zakupów pościeli i artykułów pościelowych w naszym sklepie internetowym.
Zakupy w sklepie mogą robić zarówno osoby prywatne jak i firmy.
Zakupy można robić wchodząc do sklepu bezpośrednio poprzez podstrony widoczne obok, lub korzystając z wyszukiwarki, podając parametry szukanego produktu.
W każdym momencie robienia zakupów na górze ekranu jest widoczny Twój Koszyk, gdzie można przeglądać lub modyfikować listę zamawianych artykułów.

Wszystkie istotne warunki robienia zakupów w naszym sklpie znajdziecie Państwo w regulaminie, który wyświetlony zostanie przed ostatecznym złożeniem zamówienia.
Oto najistotniejsze informacje dotyczące naszego sklepu:

 1. Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Podane ceny są cenami brutto
 3. Płatność -za pobraniem - zapłacisz przy odbiorze przesyłki
  (to jest standard, jednak w praktyce na wyraźne życzenie Klienta zgadzamy się także na inne możliwości regulawania należności. Niektórzy nasi Klienci chcąc ograniczyć do minimum koszty związane z przesyłką, samodzielnie dokonują przelewu na nasze konto, a my wysyłamy zamówienie pocztą -zwykłą paczką. Inny sposób płatności jest możliwy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta i każdorazowo uzgadniany z naszym konsultantem, a przelew jest realizowany po potwierdzeniu przez nas terminu wysyłki i jej wartości)
 4. Koszt przesyłki na terenie Polski- za pobraniem 19 zł
  Jest to koszt całkowity niezależnie od zamawianej ilości kompletów (pod warunkiem, że przesyłka nie waży więcej niż 30 kg) wliczając w to koszt pobrania należnej kwoty.(płatność przy odbiorze przesyłki)
 5. Standardowy czas realizacji zamówienia -ok. 7 dni
  (Czas realizacji zamówienia zależy od tego, czy zamawiany towar mamy na magazynie. W przypadku gdy towar jest dostępny, zamówienie realizujemy w tym samym lub następnym dniu.)
 6. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi mogą wynikać z indywidualnych ustawień parametrów monitora Klienta,
ULM Poland Strona startowa | Galeria | Sklep | Przyszły sezon | Kontakt| Jakość